Ostrovný fotovoltaický systém s výkonným solárnym panelom Longi 505Wp a inteligentnou reguláciou Victron Energy:

Získať nezávislosť od elektrickej siete nikdy nebolo jednoduchšie než pomocou nášho ostrovného fotovoltaického systému. Táto výkonná a spoľahlivá zostava umožní produkovať a skladovať vlastnú, čistú a obnoviteľnú energiu, čo vám umožní mať prístup k elektrickej energii aj v odľahlých oblastiach.

Hlavné vlastnosti:

 1. Solárny panel Longi 505Wp: S vysokou výkonnosťou a efektívnosťou panelu Longi sa zabezpečí maximálny výťažok solárnej energie. Jeho odolný dizajn a dlhá životnosť zabezpečia spoľahlivú prevádzku po celé roky. 

  Menič/nabíjač Victron Energy Multiplus 48V/1600VA/20A-16A: Multiplus je multifunkčný výkonný DC-AC menič s čisto sínusovým výstupným napätím, so sofistikovanou adaptívnou nabíjačkou batérie a ultra rýchlym transferovým prepínačom napájania (medzi napájaním z batérie / externého zdroja). Jeho pokročilé funkcie a spoľahlivý výkon zabezpečia konzistentnú a stabilnú energiu pre vaše zariadenia.

  MPPT regulátor nabíjania Victron Energy SmartSolar 150V 35A: Tento inteligentný regulátor optimalizuje nabíjanie batérie zo solárnych panelov. Jeho pokročilé sledovanie a riadenie zabezpečí maximálny výťažok a životnosť batérie.

Výhody ostrovného fotovoltaického systému

 • Nezávislosť: Vytvorte si vlastnú elektrinu z obnoviteľného zdroja a nezávisle fungujte od konvenčných zdrojov energie.
 • Spoľahlivosť: Spoľahnite sa na kvalitné zariadenia od renomovaných značiek, ktoré zabezpečia stabilný a dlhotrvajúci výkon.
 • Flexibilita: Tento systém je ideálny pre chaty, domy na vidieku, karavany a iné miesta, kde nie je dostupná elektrická sieť.

 • Čistá energia: Prispievajte k ochrane životného prostredia využívaním solárnej energie, čo minimalizuje emisie skleníkových plynov.

Tento ostrovný fotovoltaický systém je pripravený na pripojenie rôznych zariadení, aby uspokojil vaše individuálne potreby. Môžete jednoducho pridať elektrické spotrebiče, ako sú osvetlenie, chladničky, nabíjacie stanice pre mobilné zariadenia, a dokonca aj elektrické náradie, ktoré vám umožnia komfortné fungovanie aj mimo elektrickej siete.

Hybridný a samostatný režim:

Tento systém ponúka aj flexibilitu hybridného zapojenia, ktoré kombinuje vyrobenú energiu zo solárnych panelov s energiou z distribučnej siete. Takto môžete zabezpečiť  stabilnú a nepretržitú dodávku energie. Okrem toho máte možnosť prepnúť do samostatného režimu, kedy pracujete úplne nezávisle od elektrickej siete, čím sa zaručí vaša energetická nezávislosť aj v prípade výpadku alebo narušenia siete.Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia Captcha

Solárny set s panelom Longi 505Wp a Victron reguláciou

 • Kód produktu: Solárny set s panelom Longi 505Wp a Victron reguláciou
 • Dostupnosť: Skladom
 • 0€

 • Bez DPH: 0€

Súvisiace produkty

MPPT solárny regulátor Victron Energy SmartSolar 150/35

MPPT solárny regulátor Victron Energy SmartSolar 150/35

MPPT Solárny regulátor SmartSolarRobustný a rýchly MPPT regulátor pre náročné podmienky s napätím pa..

336€ Bez DPH: 280€

Menič/nabíjač Victron Energy Multiplus 48V/1600VA/20A-16A

Menič/nabíjač Victron Energy Multiplus 48V/1600VA/20A-16A

Menič/nabíjač Victron EnergyMultifunkčný menič/nabíjačkaMultiplus je multifunkčný výkonný DC-AC meni..

934€ Bez DPH: 778€

Paleta 30ks solárnych panelov Longi 510Wp

Paleta 30ks solárnych panelov Longi 510Wp

Solárny panel LONGIModuly Longi LR5-66HPH 510M sú tvorené z monokryštalických multi-zbernicových (mu..

5 504€ Bez DPH: 4 587€